Auto24 dołącza do grona Partnerów Chemeko-System Gwardia Wrocław

Chemeko-System Gwardia Wrocław ma nowego partnera! Do tego grona dołączyła firma Auto24. To kolejne motoryzacyjne wsparcie gwardyjskiej rodziny.

To istotna pomoc dla naszego klubu. Cieszę się, że to kolejny partner motoryzacyjny. Najpierw do akademii dołączyła firma Trans-Dan, a teraz do pierwszego zespołu Auto24 – mówi prezes klubu Łukasz Tobys.

Auto24 to firma, która wzmocni zaplecze samochodowe klubu. Jak zaznacza właściciel – Paweł Szukalski – firma oferuje wynajem aut na terenie całej Polski. – Auto24 będzie wspierało potrzeby transportowe klubu. Zagwarantuje mobilność zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu i zarządczemu. Liczymy, że to początek owocnej współpracy Gwardii z Auto24. Jesteśmy przekonani, ze wśród sympatyków dyscypliny i klubu są nasi obecni, ale i potencjalni klienci. Zależy nam na zwiększeniu rozpoznawalności marki nie tylko lokalnie, gdyż firma oferuje wynajem aut od 5h do 5 lat w całej Polsce i jesteśmy przekonani, ze nasze możliwości świetnie uzupełnią potrzeby klubu – podkreśla Szukalski.

Według sternika drużyny z Wrocławia Łukasza Tobysa, wsparcie Auto24 wpłynie pozytywnie na codzienne funkcjonowanie pracowników klubu. – Nasze potrzeby komunikacyjne są duże. To ważne, że także w tym sektorze mamy Partnera, który będzie nas wspierać – zaznacza Tobys.

– Auto24 to firma, która od 2008 roku, dzięki uczciwemu i indywidualnemu podejściu rozwija swoje usługi z powodzeniem w całej Polsce. Elastyczna oferta wynajmu aut osobowych i dostawczych została doceniona zarówno przez klientów indywidualnych oraz duże firmy krajowe i zagraniczne, co zaowocowało nominacjami w dwóch kategoriach w plebiscycie Fleet Derby – dodaje Szukalski.