Bilety Kolei Małopolskich od października w aplikacji mPay

Koleje Małopolskie to już siódmy partner, z oferty którego skorzystają użytkownicy aplikacji mPay przechodząc do kategorii „Koleje i busy”. Z początkiem października w ten sposób będzie można zakupić wszystkie rodzaje biletów przewoźnika.

Szeroki wybór przewoźników i biletów

Włączenie do oferty mPay biletów Kolei Małopolskiej ułatwi użytkownikom aplikacji poróżowanie m.in. do: Krakowa, Wieliczki, Nowego Sącza, Krynicy-Zdrój i Tarnowa. Dotychczas za jej pośrednictwem mogli kupować bilety: Kolei Mazowieckich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Śląskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, a także te dostępne na platformach Dworzec Online i ewhd.eu.

– Nieustannie pracujemy nad tym, aby uzyskać efekt synergii między odpowiedzią na potrzeby klientów, a generowaniem dodatkowych możliwości wzrostu dla partnerów biznesowych – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Koleje Małopolskie są już piątym przewoźnikiem kolejowym i jednocześnie siódmym partnerem, włączając platformy Dworzec Online i ewhd.eu, oferującym przemieszczanie się na dłuższych dystansach. Konsekwentnie pracujemy też nad kolejnymi wdrożeniami – dodaje.

W przypadku Kolei Małopolskich warto zaznaczyć, że klienci mPay będą mieć do wyboru wszystkie rodzaje biletów, tj.: 2-godzinne, 6-godzinne, zintegrowane na pociąg i komunikację miejską, jednorazowe i miesięczne.

Wygodniej z multiwyszukiwarką mPay

Jednym z udogodnień dla podróżujących na dłuższych trasach jest multiwyszukiwarka połączeń wdrożona w ubiegłym roku. Dzięki niej użytkownik dostaje informację na temat najbardziej optymalnych, zarówno pod względem czasowym, jak i kosztowym, opcji transportu kolejowego, autobusowego lub łączonego. Użytkownicy mogą wybierać z oferty wszystkich przewoźników, z którymi aktualnie współpracuje mPay, a także liczyć na rzetelną informację o godzinach odjazdu i wizualizację podroży na mapie.