Marcelina Zawadzka i Natsu w programie Super Jazda od SuperBet

W jaką podróż Maluchem ruszyła Natsu i czym ekipa Super Jazdy zaskoczyła Marcelinę Zawadzką? Kierownice pojazdów SuperJazdy przejęły kobiety. Był ogień! Natalia i Marcelina świetnie poradziły sobie podczas „Super Jazdy”. A jakie osiągnęły wyniki?

Bawimy się, ale trzeba wygrać!” – tak Adam Kornacki , nowy ambasador Superbet, podsumował pierwszy odcinek programu SuperJazda. Super kierowca Adam Kornacki sprawdził się w trzech konkurencjach. Wykręcił niesamowite wyniki, które będą punktem odniesienia dla 5 gości, którzy podejmą ze sobą rywalizację i spróbują zbliżyć się do jego czasów. Zwycięzcą Super Jazdy zostanie ten, kto będzie miał najmniejsze straty do Adama.

Jeżeli chcecie wygrać wyjątkowe Mini z Super Jazdy, przeczytajcie o darmowym konkursie SuperJackpot SuperBet poniżej:

Zasady SuperGame Jackpot pozostają jednak te same! Wytypuj 5 dokładnych wyników meczów Ekstraklasy i zgarnij Jackpot 125.000 PLN! Dodatkowe 25.000 PLN do podziału także dla osób, które wytypowały 2, 3 i 4 dokładne wyniki! Kliknij TUTAJ, by przeczytać więcej o darmowej grze SuperJackpot.

Jeśli jeszcze nie poznałeś naszej darmowej promocji SuperGame Jackpot, zrób to teraz! SuperGame Jackpot jest bezpłatną promocją. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wziąć udział w wyścigu po nagrody to aktywne i w pełni zweryfikowane konto gracza w Superbet.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA