Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Śląskim i Małopolskim! Ranking Yanosik Warsztaty

Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w Śląskim i Małopolskim! Sprawdźcie ranking Yanosik Warsztaty.

Dobry mechanik to wielki skarb, dla którego kierowca jest w stanie przejechać pół miasta, aby wykonać naprawę lub przegląd. Nie ma się co dziwić – zaufany specjalista jest w cenie, a brak stresu związanego z pozostawieniem swojego pojazdu w warsztacie jest bezcenny. Wybraliście TOP 5 warsztatów samochodowych w województwach Śląskim i Małopolskim. Sprawdźcie, do których warsztatów najbardziej lubicie jeździć.

Jak powstał ranking Yanosik Warsztaty?

W naszej bazie znajduje się kilkanaście tysięcy warsztatów, z czego 99,6% jest ocenianych przez naszych użytkowników. Tworząc ranking TOP 5 warsztatów z podziałem na województwa, wzięliśmy pod uwagę najwyższe oceny wystawione przez klientów oraz ich liczbę. W ten sposób uzyskaliśmy miarodajne wyniki najlepszych warsztatów w danym województwie – informuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik Warsztaty

W Yanosik Warsztaty można oceniać dane miejsce w skali od 1 do 5 oraz wystawić opinię. Najlepsze warsztaty posiadają dodatkowo wyróżnienie przyznane przez platformę twórców Yanosika – certyfikat „Wybór Kierowców”, który potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług oraz doskonałą obsługę.

TOP 5 warsztatów w województwie Śląskim

Szukacie gryfnych warsztatów w województwie śląskim? Użytkownicy Yanosik Warsztaty przyznali pierwsze miejsce w rankingu TOP 5 MOTER Serwis samochodowy z Zabrza, oceniając je na 4,9 gwiazdek i wystawiając 30 opinii. Warsztat również posiada certyfikat najwyższej jakości usług i obsługi 2021.

Drugie miejsce wśród nojgryfniejszych warsztatów należy do Stacji kontroli Pojazdów Ponicki Diagnostic z Gliwic, które oceniono na 4,8 gwiazdek wystawiając 52 pozytywne opinie.

Na trzecim miejscu znalazł się ZTE Bosch Serwis z Siemianowic Śląskich z oceną 4,8 gwiazdek, 41 opiniami i 2 certyfikatami Yanosik Warsztaty.

Czwarte miejsce w rankingu TOP 5 warsztatów zajął GOHLUS Auto Service & Performance z Radzionkowa z oceną 4,7 gwiazdek i 58 opiniami od klientów. Warsztat również doceniono dyplomem uznania użytkowników w 2020 i 2021 roku.

Piate miejsce zestawienia należy do Autoryzowanego Serwisu Renault – Auto Zięba z Katowic, które oceniono na 4,7 gwiazdek, przyznając 2 certyfikaty Yanosik Warsztaty oraz wystawiając 34 opinie.

TOP 5 warsztatów w województwie Małopolskim

W krainie smoka wawelskiego najlepszym warsztatem, który doceniony został przez użytkowników Yanosik Warsztaty jest Mechanika Pojazdowa Rafała Piskorza z Krakowa. Oceniona na 5/5 gwiazdek posiada również certyfikat uznania użytkowników wystawiony w 2020 roku. Miejsce zrecenzowało 21 zadowolonych klientów.

Na drugiej pozycji rankingu twórców Yanosika znalazł się Autoserwis Pyrek z Wadowic, którego 20 usatysfakcjonowanych klientów oceniło na 5 gwiazdek. Miejsce również doceniono certyfikatem Yanosik Warsztaty 2021.

Trzecie miejsce wśród najlepszych warsztatów województwa Małopolskiego zajął Moto Service WORWA z Nowego Targu. Oceniony na 4,9 gwiazdek przez 27 zadowolonych klientów, ma również dyplom uznania Yanosik Warsztaty.

Czwarte miejsce w rankingu przyznano RM Technika Radosława Mizery z Andrychowa, oceniając je na 4,8 gwiazdek, wystawiając 27 opinii i przyznając certyfikaty Yanosik Warsztaty za dwa lata z rzędu.

Na ostatniej pozycji TOP 5 warsztatów z województwa Małopolskiego znalazł się Mexol z Krakowa, oceniony przez 41 użytkowników na 4,7 gwiazdek. Miejscu również dwukrotnie przyznano dyplom Yanosik Warsztaty.

Za co najbardziej cenimy warsztaty samochodowe?

Z naszego doświadczenia wynika, że klienci warsztatów najbardziej cenią sobie profesjonalną obsługę oraz fachowo wykonane naprawy i serwis samochodów. Nie bez znaczenia pozostaje również doradztwo, przyjazna atmosfera oraz szybkość realizacji usługi i jej cena – komentuje Dawid Kaczmarowski, Yanosik Warsztaty

W warsztacie samochodowym klienci najbardziej cenią sobie wiedzę specjalistów, jakość wykonanej usługi oraz czas, potrzebny na wykonanie naprawy. Bardzo ważnymi aspektami są również cena, obsługa klienta i… uczciwość fachowców.

Niestety na rynku wciąż nie brakuje nieuczciwych specjalistów, którzy nie wykonują rzetelnie napraw pojazdów, a do tego naciągają swoich klientów na różne zbędne rozwiązania.

Takie zestawienie, jak to które przygotowali specjaliści z Yanosik Warsztaty znacznie ułatwia odnalezienie dobrych fachowców, dla których warto przejechać kilka kilometrów więcej w danym województwie. Po odwiedzinach w jednym z najlepszych warsztatów z województwa Śląskiego i Małopolskiego z pewnością będziecie usatysfakcjonowani.

Nie zapomnijcie ocenić warsztatu i podzielić się swoją opinią w serwisie Yanosik Warsztaty!