Ekipa Friza z własnym rollercoasterem w Energylandii: EKIPA Light Explorers!

Już wkrótce w popularnym parku rozrywki Energylandia w Zatorze do użytku oddany zostanie rollercoaster Ekipy – EKIPA Light Explorers, obrandowany logiem Ekipa. Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów.

Tuż obok rollercoastera EKIPA Light Explorers znajdziecie strefę chillu Ekipy. Jednocześnie wprowadzono do sprzedaży limitowane Ekipowe Coaster Boxy!

W skład Ekipowego Coaster Boxa wchodzi:

  • kolekcjonerski bilet do Energylandii,
  • wodoodporne etui na telefon z logo Energylandia & Ekipa, 
  • foto voucher dzięki któremu odbierzesz spersonalizowane zdjęcie z przejazdu Ekipowym Coastem: Ekipa Light Explorers, w specjalnej dedykowanej ramce,
  • plakat „Ekipa” wraz z mapką Energylandii 

Sygnowane przez Ekipę Coaster Boxy, zamówicie na stronie https://ekipa.energylandia.pl/

Energylandia to tematyczny park rozrywki położony w Zatorze w województwie małopolskim, otwarty 14 lipca 2014 roku. Największy park rozrywki w Polsce (powierzchnia ok. 35 ha, 15 kolejek górskich, w tym 2 w kategorii hyper coaster).

W parku podzielonym na sześć stref tematycznych znajduje się łącznie ok. 94 atrakcje przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych, w tym kolejki górskie, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska

zdjęcia:energylandia.pl