Leo Express wraca do Polski, pasażerowie mogą otrzymać 25% zniżki

Leo Express wznowił swoje międzynarodowe połączenie z Pragi do Krakowa w piątek 18 czerwca. Połączenie zostało wstrzymane z powodu pandemii i związanych z nią ograniczeń w podróżowaniu. Pociągi jeżdżą z Czech do Polski w każdy piątek i niedzielę, a wracają do Czech w każdą sobotę i poniedziałek. Połączenia są idealne na wycieczki „weekendowe euro”. Leo Express oferuje pasażerom 25% zniżki na bilety między Pragą a Krakowem w ciągu pierwszych kilku tygodni przy zakupie biletu z kodem promocyjnym „LEO25”.

Po wymuszonej przerwie koronawirusowej Leo Express wraca na polskie tory. Wznowiła połączenia weekendowe, które są popularne zarówno w Czechach, jak iw Polsce na „weekendy euro”. Leo Express był pierwszym prywatnym przewoźnikiem pasażerskim, który wszedł na polski rynek i wprowadził tam nowy poziom usług.

Pociągi odjeżdżają z Pragi w każdy piątek i niedzielę o 15:42 i przyjeżdżają do Krakowa o 22:23. Po drodze zatrzymują się na znaczących przystankach w Czechach na trasie Praga-Ostrawa, a w Polsce zatrzymują się np. w Katowicach, skąd pasażerowie mogą przesiąść się na bezpośrednie loty do całej Europy. Pociągi powrotne odjeżdżają z Krakowa w każdą sobotę i poniedziałek o 04:51 i przyjeżdżają do Pragi o 11:49.

W pierwsze weekendy pasażerowie mogą kupić bilety do Polski iz powrotem z 25% rabatem. Z rabatu można skorzystać do 28. 6. 2021 23:59.59 lub do wyczerpania wszystkich pociągów. Zniżka obowiązuje we wszystkich klasach, więc pasażerowie mogą wypróbować nawet wyższe klasy Business i Premium. Aby otrzymać zniżkę, klienci muszą użyć kodu promocyjnego „LEO25”.

Dwa razy dziennie na Słowację wraca również połączenie autobusowe do Chorwacji

Leo Express jeździ na Słowację iz powrotem dwa razy dziennie w każdy czwartek, piątek i niedzielę. Reaguje na rosnącą liczbę pasażerów i poprawiający się stan epidemiologiczny. Zainteresowanie podróżą na Słowację wzrosło również po umożliwieniu podróży 22 dni po pierwszej dawce szczepionki przeciw Covid-19.

Leo Express wspiera powrót turystyki w Czechach i na Słowacji poprzez współpracę z OutdoorTrip, usługą, która oferuje podróże, od zwiedzania zabytków po sporty adrenalinowe. Pasażerowie, którzy kupią bilety online, otrzymają unikalny link z ekskluzywną zniżką 5%, dzięki czemu będą mogli jeszcze bardziej cieszyć się wakacjami.

Powróci również popularne połączenie autobusowe do Chorwacji, które Leo Express uruchomił po raz pierwszy w zeszłym roku. Operator rozpoczął sprzedaż biletów autobusowych w zeszłym tygodniu. Autobusy do Chorwacji jeżdżą w każdy piątek i wracają do Czech w każdą sobotę. Pierwszy autobus wyjedzie z Pragi 25 czerwca, a ostatni 3 września. Miejscami wejścia na pokład w Czechach są Praga, Brno i Mikulov, a w Chorwacji można wysiąść z autobusu w Zadarze, Biogradzie na Moru, Vodicach, Szybeniku, Splicie, Omišu, Baška Voda i Makarská.