Wrześniowa edycja Joy Ride 2021 znów ze wsparciem Kärcher, czyli „tyle błota w życiu nie widziałem”

Joy Ride to marka sama w sobie. Impreza, która od wielu lat przyciąga młodych zapaleńców wyczynowej jazdy na rowerze. W miniony weekend 17-19 września tradycyjnie na stoku podhalańskiej Harendy odbyły się zmagania fanatyków dwóch kółek. Pogoda nie rozpieszczała uczestników, lecz wsparciem okazała się firma Kärcher – od lat związana z imprezą jako jej sponsor i sponsor tytularny jednej z konkurencji „Kärcher Dual Slalom”.  Ulewny deszcz i jesienna aura to przepis na jedno: ogromne ilości błota. Na szczęście Karcher wsparł zawodników w walce z pogodą. Na miejscu pracowały niezawodne urządzenia wysokociśnieniowe niemieckiego producenta. A było co czyścić… Ubłocone rowery, dzięki czyszczeniu myjkami ciśnieniowymi w mgnieniu oka były jak nowe i ich właściciele mogli dalej ścigać się w strugach deszczu.

Firma Kärcher jako sponsor imprezy jest także sponsorem tytularnym jednej z konkurencji. Jest to Kärcher Dual Slalom. Konkurencja polegająca na równoczesnym przejeździe dwóch zawodników między blisko siebie rozstawionymi chorągiewkami.

Doskonała atmosfera imprezy przeszła już do legendy. Nie inaczej było i tym razem. Pogoda nie popsuła humorów uczestników ani widzów. W specjalnie przygotowanym mobilnym centrum czyszczącym niestrudzenie pracowały urządzenia ciśnieniowe sygnowane znanym żółto – czarnym logotypem – Kärcher.

Firma wspierając imprezę od lat widzi jej ogromny potencjał i pozytywny wpływ na kształtowanie osobowości młodych ludzi, który są aktywni, kochają sport i dobrze się przy tym bawią. Emocji nie brakowało i tym razem. Emocjonujące przejazdy na bardzo wymagającym, mokrym  podłożu zachwycały widzów. Znalazł się też czas na integrację uczestników i wymianę doświadczeń.

Patrząc na to jak impreza ta rozwija się z roku na rok i jak pozytywnie zakręconych ludzi przyciąga – Kärcher z pewnością będzie nadal służył zawodnikom wsparciem w realizacji ich pasji.