Wygodniejszy transport autem i komunikacją miejską w Bielsku-Białej

Od 22 września mieszkańcy Bielska-Białej korzystają z licznych udogodnień w codziennych płatnościach. Dzięki aplikacji mPay wygodniej podróżują autem, autobusem i tramwajem. Ponadto, zyskali pakiet dodatkowych korzyści związanych z szeroko pojętym transportem, rozrywką i finansami osobistymi.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zmotoryzowani w Bielsku-Białej oszczędzają czas i pieniądze. Korzystają bowiem z naliczania opłaty za postój w strefie płatnego parkowania miejskiego minutowo i nie muszą wracać do auta z potwierdzeniem wniesienia opłaty. Czas parkowania mogą natomiast wydłużyć z poziomu swojego telefonu.

Ciekawą opcją dla kierowców jest również możliwość porównania w aplikacji wielu ofert ubezpieczeń komunikacyjnych i opłacenia wybranej opcji bez potrzeby wychodzenia na zewnętrzne strony – wszystko odbywa się bowiem w jednym miejscu. W podobny sposób działa platforma z ubezpieczeniami turystycznymi oraz platforma pożyczkowa dostępne w aplikacji mPay.

Wygodny zakup biletu i … jeszcze więcej korzyści

Od 22 września mieszkańcy Bielska-Białej i przyjezdni mogą także za pośrednictwem aplikacji zakupić bilety na przejazd środkami komunikacji miejskiej – autobusami i tramwajami. Co więcej, mPay zapewnił użytkownikom dodatkowo dostęp do wielu innych przydatnych na co dzień opcji płatności, m.in. za: transport (przejazd pociągiem lub autokarem), rozrywkę (doładowania gier, dostęp do serwisów filmowych i muzycznych, wejściówki do ciekawych miejsc bez potrzeby stania w kolejce), a także za doładowania telefonów, czy nadawanie paczek.