Zawisza Travel jedzie dalej z Miedzią Legnica

Firma transportowa Zawisza Travel przedłużyła umowę z Miedzią Legnica na kolejny rok. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na dalszą dobrą współpracę. W jej ramach w najbliższych tygodniach jeden z autokarów Zawiszy, który wozi na mecze legnicką drużynę, zyska nowy wygląd! 

Firma transportowa Zawisza Travel zajmuje się przewozem pasażerów na trasach krajowych oraz międzynarodowych. Na rynku działa od 1997 r. Wieloletnie doświadczenie, kadra wykwalifikowanych pracowników oraz doskonała znajomość obowiązujących przepisów prawa sprawia, że poziom świadczonych przez firmę usług jest bardzo wysoki.

Cieszymy się z przedłużenia umowy i tego, że w kolejnym sezonie będziemy wozić na mecze pierwszą drużynę Miedzi. To pokazuje, że obie strony są zadowolone z dotychczasowej współpracy, doceniając jej wartość. Należymy do Klubu Biznesu Miedzi Legnica, z czego czerpiemy dodatkowe korzyści. Jesteśmy też wiernymi kibicami naszego zespołu, dlatego cieszymy się, że mamy okazję widzieć od zaplecza to, jak drużyna funkcjonuje na co dzień – mówi Bartosz Dziweńka, Prezes Zarządu firmy i kibic Miedzi.

Zawisza Travel organizuje przejazdy wielodniowe, a także pojedyncze zlecenia dla szkół, urzędów, klubów sportowych, biur podróży. Komfortowe i nowoczesne autokary klasy lux spełniają wszelkie oczekiwania w zakresie bezpiecznej i przyjemnej podróży. Firma od wielu lat związana jest z legnickim klubem, w znakomitych warunkach wożąc na mecze pierwszy zespół Miedzi.

Zawisza Travel to jeden z tych partnerów, który jest z Miedzią najdłużej. Nasza współpraca trwa już blisko 10 lat. Nazwa firmy zobowiązuje i na Zawiszy możemy polegać w każdej sytuacji. Zawsze jadą z naszą drużyną po zwycięstwo, dowożą do celu szybko, bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo pracownicy firmy to kibice Miedzi obecni często na meczach domowych i wyjazdowych naszego klubu. Takich partnerów ze świecą szukać – zachwala partnera Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi.

W ramach nowej umowy z Miedzią oficjalny przewoźnik szykuje wyjątkową niespodziankę – jeden z autokarów Zawiszy, który wozi na mecze legnicką drużynę, zyska już wkrótce nowy, dedykowany klubowi wygląd!